0
0
Масажер для ніг Marutaka Gold

Масажер для ніг Marutaka Gold

(0) відгуків
Знято з виробництва
9 850 грн.
Гарантія
на товар
Безкоштовна
доставка
Приймаємо
Visa та MasterCard
Marutaka Gold - ефективне вирішення багатьох проблем

Масаж ніг бере свій початок у Давньому Китаї, чиї цілителі використовували цей спосіб не тільки для оздоровлення кінцівок. Опрацьовуючи стопи різними масажними техніками, вони прагнули нормалізувати стан меридіанів - шляхів, по яких протікає енергія. При порушенні їх провідності, чому сприяють судомні скорочення м'язових тканин або їх напруженість, порушується робота всього організму, що і викликає розвиток різних патологій. Інженери компанії Марутака взяли на озброєння древні методики та інноваційні технології, створивши ще одне унікальне творіння - масажер для ніг Marutaka Gold. Завдяки йому будь-який користувач зможе насолодитися професійним сеансом, отримати заряд бадьорості і усунути неприємні симптоми.

Рекомендації по застосуванню масажеру

Масажер не обов'язково використовувати тільки при виникненні болю, набряків або судом, 15-хвилинні сеанси будуть корисні і в кінці тяжкого дня для розслаблення або вранці для одержання заряду бадьорості. Але при цьому існує ряд факторів, наявність яких робить застосування пристрою за необхідне:

 • Малорухливий спосіб життя, «сидяча» робота.
 • Надмірні навантаження, до яких веде постійне перебування на ногах - стояння або ходіння.
 • Неправильно підібране взуття, в якому нозі некомфортно через тісноту або високийкаблук.
 • Набряклість кінцівок, що виникає в кінці дня, хворобливість, напруженість м'язів.
 • Виникнення синдрому «холодних ніг».

Масажер для ніг Marutaka Gold: позитивний вплив

Основний вплив масажеру направлено на опрацювання стоп, розташованих на них біологічно активних точок і шляхів, по яких переміщаються енергетичні потоки. В результаті регулярних сеансів вдається:

 • Усунути хворобливість в ногах, судоми і спазми.
 • Розслабити напружені м'язові тканини.
 • Поліпшити обмін речовин, відповідно прискоривши насиченість тканин киснем і корисними речовинами, забезпечивши швидкий вихід токсинів.
 • Позбутися безсоння і наслідків стресів.
 • Прискорити потік крові і лімфи, що дозволяє швидко прибрати набряклість.
 • Автоматизовані масажні процедури допомагають усунути патологічні явища, супутні ряду захворювань, в тому числі діабету, плоскостопості, підошовногофасцііта та інших.
Встановлені програми

Три автоматичні програми максимально спрощують використання приладу. Досить натискання всього однієї кнопки, щоб вибрати оптимальний варіант:

 • Відновлювальний масаж. Для його проведення задіють компресійну і роликову систему. Повітряні подушки забезпечують делікатний тиск, а ролики глибоко розминають всі зони підошви для найбільш повного відновлення прохідності меридіанів.
 • Оздоровчий режим. Сукупний вплив роликових елементів і повітряних подушок забезпечують потужний приплив енергії, сприяють поліпшенню здоров'я в цілому і дають найбільший ефект при використанні програми вранці або в обідній час.
 • Розслабляючий масаж. М'який вплив масажеру на м'язи усуває їх напругу, викликає почуття розслабленості, сприяє поліпшенню кровообігу. Оптимальний час для проведення такого масажу - вечірні години перед відходом до сну.
 • Для включення автоматичних програм потрібне натискання кнопки «Режим», разом з цим загоряється індикатор, колір якого вказує на певну масажну програму. Режим «Оздоровлення» супроводжує синє світіння, «Відновленню» відповідає червоний колір, а «Розслаблення» - це сукупність червоного і синього світіння. Всі програми мають три рівні інтенсивності - слабкий, середній і сильний, кожен з них користувач може вибирати відповідно до своїх уподобань.
Види масажної дії

Робота Marutaka Gold заснована на відтворенні ряду масажних технік, застосовуваних професійними масажистами найчастіше:

 • Техніка Шиацу. Розроблено в Японії і є натисканням на акупунктурні точки зі змінною тривалістю і інтенсивністю. Ці точки пов'язані з певними внутрішніми органами і системами, і такий вплив допомагає поліпшити їх функціональність. Шиацу покращує кровообіг, знімає болі, напруга м'язів.
 • Техніка Гуаша. Вона з'явилася в Китаї і вельми нагадує Шиацу з тією різницею, що для її проведення використовується ролик спеціальної форми, яким розтирає рефлекторні зони з меридіанами і активними точками вздовж них. Масаж покращує стан ніг і допомагає відновити здоров'я організму в цілому.
 • Компресійний масаж, лімфодренаж. Цей вид масажу відтворюється системою повітряних подушок, куди накачується стиснене повітря. При цьому утворюється тиск на певні ділянки, що призводить до посилення струму лімфи і циркуляції крові. В результаті усувається набряклість, м'язовий біль, попереджається розвиток варикозу, прискорюється виведення токсинів. При такому масажі позитивний вплив зачіпає не тільки стопи, але і області гомілки і стегон.
 • Рефлекторний вплив. На стопі розташовано безліч точок, з нервовими закінченнями, пов'язаними з різноманітними системами та органами тіла. При впливі на такі зони поліпшується і загальне самопочуття, і стан певних зон - опорно-рухового апарату, органів зору, дотику. Рефлекторний масаж усуває хворобливість хребетних відділів, користувачеві доступна функція регулювання сили впливу.
 • Розминка. Це основний і дуже складний етап для кожного виду масажу, що включає в себе ряд певних дій - розтягнення, здавлювання, зрушення, розтирання і віджимання. Розминка призначена для опрацювання м'язових тканин з метою їх відновлення, поліпшення тонусу і працездатності, повернення скорочувальних здібностей.

Ефективність масажу може бути посилена при додатковому застосуванні теплового впливу. Джерело тепла забезпечує його глибоке проникнення і дозволяє поліпшити обмін речовин, допомагає усунути напруженість м'язових тканин і прискорити циркуляцію крові.

Вид масажу Шиацу, Гуаша, глубокий 3D розминаючий, рефлекторний, повітряно-компресійний, лімфодренажний
Зона впливу Пальці, звід, п'ята, підйом, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля
Тип масажеру Професійний
Кількість автопрограм 3
Інфрачервоне прогрівання Є
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Функція іонізації Так
Кількість масажних головок 6
Фіксація п'яти Так
Напруга 220 - 240 V
Споживана потужність 50 Вт
Вага без упаковки 5 кг
Гарантія 24 місяці
Написати відгук