0
0
Масажер для ніг Marutaka Plus RT-1895
Акція

Масажер для ніг Marutaka Plus RT-1895

(4) відгука
Є в наявності
9 250 грн. 8 490 грн.
Гарантія
на товар
Безкоштовна
доставка
Приймаємо
Visa та MasterCard

Масажер Marutaka Plus RT-1895 - здоров'я ваших ніг!

На стопі розташовані акупунктурні точки, нервові закінчення яких пов'язані з внутрішніми органами і системами людського тіла. Їх розробка дозволяє поліпшити не тільки стан кінцівок, але і всього організму в цілому, сприяє запуску відновних процесів. Як показує практика, масажні процедури можуть бути набагато ефективніше прийому таблеток, особливо якщо мова йде про професійне обладнання. Масажер для стоп Marutaka Plus RT-1895 відноситься до висококласного обладнання і охоче використовується в санаторіях і масажних кабінетах, що не завадить вам купити масажер Марутака для домашнього використання.

Масажер для ніг Marutaka Plus RT-1895

Лімфодренажний масаж в массажері для ніг

Протягом усього дня на ноги доводиться найбільше навантаження, відповідно навіть при доброму здоров'ї від напруженості і болю в м'язах не застрахований ніхто. Проведення лімфодренажу дозволяє позбутися від набряклості ніг і є профілактикою розвитку тромбофлебіту. При цьому вплив має ряд особливостей:

  • процедура підсилює потік крові в лімфатичну систему і венах;
  • шлаки і отруйні речовини виводяться через відповідні органи з більшою швидкістю;
  • зникає хворобливість м'язових тканин.
Інноваційні технології

Популярність моделі Marutaka Plus RT-1895 пояснюється сукупністю інноваційних технологій, на яких побудована робота приладу. До переліку входять:

Плантарний масаж, що володіє трофічних ефектом. Область застосування технології - рефлекторні зони на стопі. Вплив покликаний стимулювати здатності організму до самостійного зцілення, трофічний ефект допомагає відновити працездатність сухожилля - саме на нього припадає велика частина навантажень. Технологія допомагає прибрати судоми, біль у гомілкостопі, прискорює потік крові, запускає відновлювальні процеси в м'язах, покращує стан зв'язок і нарощує витривалість.

Технологія HEEL CARE. Вплив направлено на профілактику підошовного фасциіта, що характеризується появою мікроскопічних надривів фасцій. Вони стають більше при підвищених навантаженнях, викликаючи хворобливість і розвиток запального процесу. Призначений масаж і вправи дозволяють розтягнути ахіллове сухожилля і апоневроз підошви, поліпшити стан фасцій, надаючи їм підвищену еластичність. Технологія допомагає купірувати хворобливість нижніх зон, спазми, прискорити потік крові, лімфи, попереджаючи тим самим появу набряклості і насичуючи тканини киснем і важливими мікроелементами.

Технологія SHAKE-SHAKE. Вона заснована на вібраційному впливі, чинному в області п'ят. Позитивний результат отримують чи не миттєво - вже після першої процедури зникають набряки і спазми, виникає відчуття легкості.

Масажер для ніг Marutaka Plus RT-1895

Масажні техніки і види впливу

Одна з особливостей приладу - достовірне відтворення популярних масажних технік, в список входить:

  • шиацу;
  • Гуа-Ша;
  • роликовий масаж 3D і розминає;
  • вібраційний вплив;
  • компресійний масаж.

Проведення точкового масажу, разминання і постукувань забезпечує роликова система, вібраційні процедури проводять за допомогою вібромоторів, а компресійний вплив заснований на подачі сухого повітря в спеціальні подушки, що охоплюють стопу по всіх поверхнях. Вони здавлюють ногу і прискорюють тим самим циркуляцію крові і лімфи. Массажер Marutaka Plus RT-1895 дозволяє розробити п'яту за допомогою вібрації, зробити витяжку пальців і рефлекторну масажну дію, опрацювати ахіллове сухожилля.

Особливості приладу

Щоб отримати позитивний результат, необхідно пам'ятати про регулярність масажних сеансів, тривалість якою не повинна бути менше 10 хвилин. Купити масажер для ніг рекомендується тим, у кого слабка імунна система, важка хвороба в анамнезі, зайва маса тіла, набряклості ніг, судоми, біль і важкість у ногах.
Підсилює вплив приладу інфрачервоний прогрів, а зручність його використання забезпечують автоматичні програми. Тривалість процедури дозволяє встановити спеціальний таймер.

Види масажу Шиацу, роликовий масаж 3D і розминаючий, вібраційний масаж, компресійний масаж
Зони масажу Пальці, звід, п'ята, підйом, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля
Функція прогрівання Є
Кількість автоматичних програм 3
Ручні налаштування Є
Таймер Є, 15 хвилин
Кількість вібраційних режимів 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Напруга 220V
Потужність 60W
Вага 7 кг
Габарити Ширина 38 см, глибина 38 см, висота 27 см
Розроблено Marutaka, Японія
Гарантія 24 місяці
Написати відгук