0
0
Масажер для ніг Reflexomed II Marutaka upgrade 2018
Акція

Масажер для ніг Reflexomed II Marutaka upgrade 2018

(0) відгуків
Є в наявності
24 800 грн. 22 990 грн.
Гарантія
на товар
Безкоштовна
доставка
Приймаємо
Visa та MasterCard
Акція

Casada Reflexomed II - інноваційний вплив на ноги

Масажер для ніг Reflexomed II Marutaka upgrade 2018Reflexomed 2 можна вважати унікальним пристроєм, що володіє широким спектром можливостей. Він поєднує в собі відразу дві технології, які забезпечується роликовими і повітряно-компресійними системами.

Підошву ніг розробляють роликові елементи, тоді як верхня частина стопи і її боки опрацьовуються за допомогою повітряних подушок, куди подається стиснене повітря. Такий комплекс забезпечує повне охоплення поверхні стопи.

Основне ж завдання масажера - точкове опрацювання біологічно активних ділянок, які відповідають за функціональність внутрішніх органів і систем. Завдяки дуже тонким нервовим зв'язкам, стимуляція підошов ніг дозволяє впливати на різні органи і повертає в гармонійний стан роботу всіх органів. Крім того, стимуляція рефлекторної зони стопи позитивно впливає на кровообіг і периферичний лімфодренаж.

Види масажної дії

Масажер для ніг Reflexomed II Marutaka upgrade 2018Поговоримо про програми, якими обладнаний масажер. Кожна з них передбачає певний спосіб впливу на організм, які відрізняються інтенсивністю і зоною роботи:

  • Роликовий масаж. Його здійснюють три спеціальних блоку, що схожі як розмірами, так і формою. В сукупності вони опрацьовують всю площу стопи, включаючи пальці і п'яту. Роликові елементи достовірно відтворюють техніку Шиацу, яка на сьогоднішній день підвладна лише професійним масажистам.
  • Компресійний масаж. Його проведення здійснює повітряно-компресійна система, що складається з 6 подушок. При нагнітанні в них стисненого повітря утворюється м'який точковий тиск. При стисканні в м'язових тканинах прискорюється потік крові, підвищується тонус, зникає втома. Такий масаж підходить як при наслідках малорухомого способу життя, так і при негативних проявах після підвищених навантажень.
  • Розробка ахіллового сухожилля. Саме на цю ділянку протягом дня доводиться велика частина навантажень. Масаж збільшує його еластичність і забезпечує збереження міцності, дозволяє зняти напруженість.
Масажні програми

Масажер для ніг Reflexomed II Marutaka upgrade 2018Вбудовані програми дозволяють насолодитися масажем як всієї поверхні стопи, так і окремими її зонами, при цьому в будь-який момент вплив можна зупинити або вибрати інший режим:

  • Zone. Для зняття втоми і хворобливості, розслаблення м'язів. Опрацьовуються певні ділянки, вплив повторюється циклічно.
  • Relief. Завдяки цьому режиму масажер здатний самостійно підлаштуватися під індивідуальну анатомію користувача.
  • Vigor. Комплексний вплив роликової і компресійної системи дозволяє поліпшити потік крові, відновити тонус м'язів, зняти втому.
Особливості моделі і зони впливу

Масажер для ніг Reflexomed II Marutaka upgrade 2018Масажер Casada Reflexomed II відрізняється зручністю форми, при якій стопа занурюється в прилад повністю. Такий підхід забезпечує її всебічний масаж - як знизу і зверху, так і з боків. У массажері є три блоки роликів, що опрацьовують окремо п'яту, пальці і склепіння. При цьому прилад достовірно відтворює масажні техніки і здатний замінити собою досвідченого фахівця.

Ряд встановлених програм дозволяє користувачам з легкістю провести масажний сеанс відповідно до власних уподобань.

Завдяки класичному дизайну масажер для ніг Casada з легкістю впишеться практично в будь-який інтер'єр, а його порівняно невеликі розміри дозволять використовувати прилад як в домашніх умовах, так і в робочому офісі.

Управління конструкцією

Масажер для ніг Reflexomed II Marutaka upgrade 2018Управління масажером проводиться за допомогою зручного пульта, що відрізняється невеликими розмірами. Магніт на його поверхні дозволяє закріпити пристрій на корпусі масажера.

Сам інтерфейс настільки простий, що розібратися в управлінні не складе труднощів. Кожна з кнопок має напис, досить провести кілька сеансів, щоб запам'ятати розташування. Пульт управління дозволяє:

  • регулювати інтенсивність впливу механізмів;
  • вибирати режим для кожної процедури;
  • ставити масажер на паузу або повністю припиняти його роботу.
Тип масажеру Професійний
Види масажу Повітряно-компресійний масаж, роликовий масаж, розминаючий масаж, масаж шиацу
Інфрачервоне прогрівання Є
Кількість автоматичних програм 3
Кількість режимів інтенсивності 3
Кількість повітряних подушок 24
Максимальна швидкість обертання 48 об/хв
Потужність 65 Вт
Тип живлення Мережа 220 В
Таймер Є, 15 хвилин
Автовідключення Є
Захист від перегріву Є
Матеріал корпусу Пластик
Габарити 48.1х40.2х24.8 см
Вага 8.5 кг
Виробник Casada, Німеччина
Гарантія 36 місяців
Написати відгук