0
0
Новинка
Масажер для рук Marutaka Hand Refresher

Масажер для рук Marutaka Hand Refresher

4 200 грн.

Доглянуті і здорові руки в будь-якому віці - мрія не тільки жінок, а й багатьох чоловіків. Масажер для рук Марутака стане відмінним рішенням проблеми. З його допомогою можна організувати і профілактичні, і терапевтичні сеанси, що дозволяють усунути або попередити як наслідки втоми і стресів, так і прояви ряду захворювань. Регулярне використання масажного обладнання японської компанії Marutaka, широко представленого на ринках України - це ефективний спосіб підтримувати свій фізичний і емоційний стан на належному рівні.

Особливості масажерів Марутака

Массажер для рук MarutakaОсновна особливість масажера для рук Марутака - його розширена функціональність і, відповідно, великі можливості. Кожна модель відтворює кілька видів впливу, відрізняючись при цьому невеликими розмірами, також необхідно розглянути деякі нюанси функціоналу:

 • Типи впливу масажера - компресійний і точковий, при цьому процедури можуть проводитися в різних режимах, що дозволяє користувачеві підібрати максимально комфортну інтенсивність і швидкість.
 • Функція термо-нагріву. Допомагає не тільки швидко зняти напругу, але і підвищує ефективність процедур.
 • Можливість опрацювання зап'ястя. На відміну від багатьох моделей інших брендів масажер для рук Marutaka має відкриту ділянку в конструкції, щоб без утруднень розміщувати зап'ясті.
 • Автоматичний таймер. Максимальний час його роботи 15 хвилин, після закінчення встановленого періоду масажер відключається.
 • Акумуляторна батарея. Завдяки відсутності необхідності роботи від мережі використовувати пристрій можна не тільки в домашніх умовах або на робочому місці, а й брати масажер з собою в поїздки.

Прилад відрізняється простотою управління - всього одна кнопка дозволяє вибрати програму, підключити нагрів, вібраційний вплив, скорегувати інтенсивність процедури. Можна рекомендувати купити масажер для рук Марутака і тим, хто цінує мобільність, адже цей пристрій завдяки невеликій вазі і розмірам легко переміщати і перевозити навіть в звичайному транспорті.

Принцип роботи масажер для рук Marutaka

Принцип роботи масажера для рук Marutaka заснований на компресійному і акупунктурному впливі на певні зони. В результаті постукувань, точкових натисків і м'якого тиску на долоню відбувається стимуляція центральної нервової системи, що сприяє поліпшенню функціональності пов'язаних з нею органів і систем. Вплив на біологічно активні точки покращує емоційну і психологічну складову, підсилює відчуття фізичного комфорту.

В цілому ж робота приладу повторює техніки масажу, створені ще в Стародавній Японії з метою відновлення циркуляції енергії ЦІ, а їх ефективність посилюється шляхом використання сучасних технологій.

Ефект, який надається організму

Регулярне використання масажера для рук Марутака дозволяє:

 • Поліпшити циркуляцію крові і стан лімфотоку, що сприяє усуненню набряклості.
 • Розслабити м'язи рук і попередити появу спазмів або ж швидко їх усунути.
 • Поліпшити рухливість суглобів і еластичність зв'язок.
 • Посилити тонус шкірного покриву.
 • Забезпечити приплив енергії.
 • Створити позитивний вплив на пов'язані з біологічно активними точками рук серцево-судинну і дихальну систему, шлунково-кишковий тракт.

Технічні характеристики

Розглянемо основні технічні характеристики масажера для рук Marutaka. Прилад працює від акумулятора, літій-іонна батарея без підзарядки може забезпечувати масажер енергією протягом двох годин. У масажері встановлено шість автоматичних програм, для яких передбачено шість режимів інтенсивності. Вібраційний вплив може здійснюватися в двох режимах.

Додатково можна підключити інфрачервоний прогрів, максимальна температура якого становить + 400С. Тривалість роботи і відключення контролюються автоматичним таймером. Розміри масажера для рук Marutaka 295 * 160 * 115мм, вага 1,1кг.

Переваги масажера для рук Марутака

Масажер для рук МарутакаСеред переваг конструкції:

 • Простота і зручність використання.
 • Багатофункціональність.
 • Застосування при виготовленні приладу якісних гіпоалергенних матеріалів.
 • Наявність вбудованого таймеру і ІЧ-прогрівання.
 • Можливість використання масажера в оздоровчих, профілактичних і косметологічних цілях.

Масажер для рук Marutaka може використовуватися в СПА-салонах, в косметологічних, масажних кабінетах, в салонах краси як прекрасний спосіб доповнити процедури, що надаються.

Показання до застосування

Задуматися про те, щоб купити масажер для рук Marutaka слід при виникненні таких ситуацій:

 • Поява набряклості рук, що вказує на порушений лімфообігу.
 • Погіршений кровообіг.
 • Сухість шкіри, зниження її пружності.
 • Напруженість м'язів і поява спазмів, судом.
 • Відчуття оніміння, параліч рук.
 • Тривала робота за ПК.
 • Артрити і артрози.
 • Реабілітаційний період після інсультів, тривалого перебування в нерухомості.
 • Постійне перебування рук у воді.

Протипоказання до застосування

При всій користі, що надається масажер для рук Marutaka протипоказано використовувати, якщо є механічні та інфекційні ураження шкіри, її запалення, онкологічні процеси, що протікають в організмі, підвищена температура. З обережністю слід призначати масаж рук при гіпертонії.

Як правильно використовувати масажери для рук Marutaka?

В інструкції описані всі тонкощі проведення масажних сеансів, використовувати прилад дуже просто. Оптимальний час проведення масажу 10 хвилин, досить одного сеансу щодня, щоб поліпшити здоров'я, позбутися спазмів, судом, головного болю і безсоння, поліпшити зовнішній вид рук.

Відповіді на типові запитання

1. Де і як купити масажер для рук Marutaka в Києві?

Щоб замовити і придбати масажер, достатньо зателефонувати за номером (099) 41-000-45 і ми забезпечимо доставку приладу по всій Україні.

2. Чи не буде ціна масажера завищеною?

Ми пропонуємо масажери Марутака по самій вигідній ціні, до того ж їх доставка безкоштовна, а сам прилад швидко окупиться, якщо врахувати, наскільки дорогі послуги масажистів.

3. Коли починати сеанси?

Навіть якщо у вас відсутні втома і біль в руках, процедури не будуть зайвими - регулярне використання масажера покращує стан шкіри, робить її більш еластичною, привабливою зовні.

4. Як зрозуміти, що масажер діє?

Зникає синдром холодних рук, спазми, судоми, нормалізується сон, суглоби стають більш рухливими, зникає набряклість, відчувається прилив енергії.