0
0
Акція Новинка
Масажер для ніг Marutaka Gold Pro

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro

25 700 грн. 24 500 грн.
Акція Хіт продажу
Масажер для ніг Marutaka Construct RT-1898

Масажер для ніг Marutaka Construct RT-1898

14 500 грн. 13 800 грн.
Акція
Масажер для ніг Marutaka Plus RT-1895

Масажер для ніг Marutaka Plus RT-1895

9 250 грн. 8 490 грн.
Масажер для ніг Marutaka Gold

Масажер для ніг Marutaka Gold

Знято з виробництва

Масажер для ніг MarutakaСучасна людина зіткнулася з проблемою набряклості і застійних явищ в нижніх кінцівках. Такі симптоми викликані різними факторами: постійними фізичними навантаженнями, вимушеною знерухомленістю, сидячою роботою. Порушення кровообігу веде до серйозних патологій та хронічних захворювань. Єдиною можливістю позбутися проблем стане використання масажеру для ніг Марутака. У лінійці масажерів завжди є потрібна модель, яка підійде по функціональності, дизайну і вартості.

Масажер для ніг Marutaka - унікальна модель сучасного масажеру

Виробники японської компанії Marutaka підбирають якісні матеріали, щоб задовольнити запити найвимогливіших клієнтів. Конструкція масажного пристрою відповідає технічним нормам і стандартам. Корпус виготовляють з міцного карбону різних відтінків. Ніші для ніг укомплектовані знімними чохлами, щоб завжди була можливість висушити, провітрити або випрати вироби. Гіпоалергенний дихаючий матеріал створює комфортні умови для ніг під час масажної процедури.

Механізми в пристрої працюють безперебійно, не перегріваючись. Сеанс масажу проходить в безпечних комфортних умовах. У кожній моделі вмонтований роликовий механізм, який опрацьовує стопи. Є моделі, які охоплюють ноги до колін. Можливий лімфодренажний масаж, завдяки повітряно-компресійним подушкам і інфрачервоному прогріванню. Масажні голівки мають виступи, що дозволяють проводити акупресурний масаж. Натискання на біологічно активні точки ступень активізують роботу внутрішніх органів і приводять організм в порядок.
Управляти пристроєм зручно за допомогою кнопок на верхній панелі або на пульті ДУ. Марутака підключається до мережі, використовуючи мінімальну кількість електроенергії.

 

Переваги моделей Марутака

Масажер MarutakaСеред аналогів на ринку масажною продукції масажери від компанії Марутака відрізняються:

  • багатофункціональністю;
  • використанням новітніх технологій (3D і 4D-масаж, режим vibro, режим Heel Care, режим Shake-Shake, ІК-прогрів, регульована інтенсивність і ін.);
  • перевіреною надійністю працюючих механізмів, яку підтверджує сертифікат якості;
  • мобільністю пристроїв, завдяки компактності і легкості корпусу.

До переваг Марутака відноситься дизайн корпусу. Невеликий обтічний корпус зручно розміщується в квартирі, офісі або на дачі. Сучасний пристрій доповнює будь-який інтер'єр. Працює апарат безшумно, тому під час процедури можна займатися улюбленою справою або роботою.

 

Функціональність масажерів Марутака

Масажери Marutaka відрізняються багатофункціональністю, мають надійний роликовий механізм, повітряні подушки в нішах, а також інфрачервоний прогрів. У більш дорогих моделях є можливість вибирати функції або комбінувати їх на свій розсуд. Спрощений варіант масажеру для ніг забезпечує комплексний масаж, який ефективно впливає на весь організм через біологічно активні точки на стопах.

Роликовий механізм розміщують на платформах, щоб розробляти ступні. Масажні головки рухаються в різних напрямках (3D, 4D), посилюючи кровообіг і покращуючи лімфообіг в нижніх кінцівках. Спеціальні масажні головки не лише розминають ступні, але і очищають від загрубілої шкіри способом розтирання.

Лімфодренажний масаж гомілкостопа, щиколоток забезпечують масажери з повітряно-компресійними подушками і можливістю увімкнути інфрачервоний прогрів. Легке здавлювання зводу стопи і ікроножних м'язів з прогріванням сприятливо впливає на роботу кровоносної системи, прискорюючи приплив кисню до клітин. Тяжкість в ногах зникає вже після першої процедури.

Марутака завжди знаходяться на варті здоров'я і дозволяють проводити масажні процедури в зручний час з економією часу і коштів.