Marutaka Marutaka (099) 41-000-45 Замовити зворотній дзвінок
0 0 0 0 грн.

Масажер для ніг Marutaka Takai

1 відгук
Немає в наявності
36 550 грн.
Оплата Visa MasterCard
Безкоштовна доставка
Гарантія товару
Особливості масажера
Ефективний
Технологічний
Інноваційний
Практичний
Надійний

Масажер для ніг Marutaka Takai складається із двох блоків. Верхній знімний блок може працювати автономно, забезпечуючи масажну процедуру не тільки для ніг, а й для рук. Механізми масажера працюють за інноваційними технологіями, забезпечуючи різні види масажу.

Функціональність масажера для ніг Marutaka Takai

Для отримання максимального результату від масажних процедур у масажері для ніг застосовуються різні техніки та види масажу. Вони успішно комбінуються і посилюють ефективність процедури. Багатофункціональний масажер охоплює проблемні зони на руках та ногах з певним впливом на кожну зону за допомогою роликового механізму та повітряної компресії.
Сучасна модель масажера укомплектована вдосконаленими механізмами та технологіями, що дозволяють проводити якісний масаж.

Сканирование стопы Foot Scan

У моделі встановлена ​​система, що сканує стопи. Завдяки цій системі ролики налаштовуються на будь-який розмір ноги. Відбувається ретельне масажування стоп від п'яти до кінчика пальців. Користувачеві достатньо поставити ноги у спеціальні ніші та включити систему.

Роликовий механізм Marutaka

Ролики розміщені в нижній частині масажера і виконують основні функції розробки стоп різними техніками. Конструкція нижнього блоку масажера проводить такі види масажу:

 • Акупунктурний із натисканням на біологічно активні точки, пов'язані з внутрішніми органами. Натискання виконують різні ролики, стимулюючи нервові закінчення і спрямовуючи вплив на основні життєво важливі системи.
 • Рефлекторний масаж пов'язаний з опрацюванням проблемних ділянок стопи, пов'язаний з роботою всього організму. Розминання покращує приплив крові до органів та покращує життєвий тонус. Користувач після такого масажу відчуває бадьорість та приплив енергії.
 • Застосування техніки Шиацу, при якій відбувається глибоке точкове натискання на біологічно активні точки стопи. При такій розробці знімаються больові спазми та відчуття після фізичних навантажень, зникають судоми та відновлюється чутливість пальців.
 • Проробка стоп за технікою Гуаша за допомогою ролика, схожого формою на скребок. Під час руху механізму ролики розтирають глибокі тканини та м'язи. В результаті зникає напруга та скутість у нижніх кінцівках, м'язи розслабляються та значно прискорюється кровообіг та лімфообіг.
 • Плантарний масаж спрямований на опрацювання підошовних фасцій, що підтримують склепіння стопи. Якщо кістки у нижній частині ноги розташовуються неправильно, відбувається розтягнення зв'язок та мікророзриви фасцій. При повторних розтягуваннях фасцій стан посилюється і розвивається підошовний фасціїт, що супроводжується запальним процесом. Масаж допомагає зупинити розвиток болю та набряклості.
 • Ролінг-масаж, при якому ролики прокочують ступні, розминаючи глибокі тканини та периферичну нервову систему. Прокатка роликами дуже корисна при лікуванні плоскостопості та будь-яких деформацій стопи.
 • Міофасціальний масаж передбачає розминання фасцій, що сполучають м'язові тканини. Роликові елементи допомагають розслабити м'язи та відновити їх рухливість завдяки поліпшенню живлення фасцій.
Система прессотерапии RecoveryAir Plus

Крім роликів, масажер для ніг Marutaka Takai укомплектований пресотерапевтичною системою RecoveryAir Plus. Система працює за рахунок стиснення повітряно-компресійних подушок та натискання на проблемні ділянки. За допомогою пресотерапевтичного масажу значно покращується лімфообіг. Після наповнення подушок повітрям вмикається режим Full Air. Користувачі мають можливість відрегулювати інтенсивність повітряної компресії та вибрати масажну програму на свій розсуд.

Пресотерапія дозволяє провести різні види масажу для ніг та рук:

 • Метатарзальний вплив дозволяє розробити зведення стопи, гомілковостоп, глибокі м'язові тканини та зв'язки. Натискання повітряними подушками проблемних ділянок нижньої частини ніг зміцнює зв'язки і робить їх еластичнішими.
 • Повітряна компресія, як один з різновидів пресотерапії, м'яко впливає на стопи, посилюючи кровообіг, лімфообіг. Повітря, яке надходить у подушки, покращує живлення клітин і наповнює їх киснем. Завдяки компресійному масажу значно зміцнюються захисні сили організму.
 • Лімфодренажний масаж попереджає та усуває застійні явища в судинах, знімає набряк та біль, знімає напругу у ступнях.
Технологія теплого прогріву Warm Air

Прогрів у масажері для ніг є додатковою функцією та включається разом з роликовим та повітряно-компресійним масажем. За допомогою сухого тепла блокуються запальні процеси у м'язах, суглобах, зв'язках. Прогрівання допомагає боротися з невропатією та підошовним фасціїтом. Прогрівання починається відразу після увімкнення функції, а через 4 хвилини температура піднімається до заданого режиму.
Теплова терапія підвищує функціональність масажера для ніг, допомагаючи усунути набряк, больові спазми, запалення у суглобах та м'язах. Прогрівання одразу прискорює циркуляцію крові та постачання клітин киснем призводить до повного розслаблення м'язових тканин. Режим прогріву регулюють у 3 рівнях та включають за бажанням.

Автоматичне керування

Масажер для ніг має зручні автоматичні програми, які опрацьовують проблемні ділянки. При розділенні блоків або роботі у складеному вигляді масажний пристрій працює у трьох програмах:

 • Програма «Intense deep massage» передбачає інтенсивне розминання гомілок, стоп. Роликовий механізм застосовується для витягування склепіння стоп, знімає напругу у м'язах. Повітряні подушки підключаються для стимулювання кровообігу та видалення больових спазмів.
 • Програма Shiatsu massage заснована на японській техніці Шиацу, що повторює рух пальців масажиста. Опрацювання акупунктурних точок масажними голівками стимулює функціональність внутрішніх органів та підвищує імунні сили організму. У нижньому блоці в поєднанні з роликами включається повітряна компресія, а в знімному блоці працюють повітряні подушки.
 • Програма «Relaxation massage» спрямована на повну релаксацію організму, зняття напруги та больових спазмів. Відразу включаються повітряно-компресійні подушки, які м'яко охоплюють стопи, гомілковостопи та литкові м'язи. Знімний блок можна перемістити на руки або на стегна, щоб посилити кровообіг та живлення м'язових тканин. Масажні подушки в знімному блоці виконують релаксуючу роль.

Вибрати програму можна на панелі кнопок і відразу визначити режим роботи масажера. Можна вказати зону, яку проробляють механізми у верхньому та нижньому блоці, як окремо, так і у складеному стані.

Яку користь приносить масажер Marutaka Takai

Регулярні масажні процедури для ніг і рук, що виконуються масажером для ніг складаної конструкції, дозволяють:

 • Зняти напругу у м'язах після важких фізичних та нервових навантажень.
 • Зміцнити імунітет та загальний стан організму.
 • Поліпшити кровообіг та роботу серцево-судинної системи.
 • Ліквідувати судоми, спазматичні болі, набряклість у ногах.
 • Усунути наслідки стресів.
 • Зміцнити м'язи та опорно-рухову систему.
 • Зняти біль у суглобах рук та ніг.
 • Прискорити відновлення у посттравматичний період.
Тип масажеру Професійний
Клас безпеки Class I
Види масажу Шиацу, Гуаша, Акупунктурний, Плантарный, Ролінг, Рефлексологічний, Міофасціальний, Пресотерапевтичний, Лімфодренажний, Метатарзальний
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля, литкові м'язи, бедра, руки
Кількість автоматичних програм 3
Кількість комбінованих програм 18
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Інфрачервоне прогрівання Є, інфрачервоне нагрівання вуглецевого волокна до 45°С
Фіксація п'яти Є
Максимальна швидкість обертання 46 об/хв
Кількість повітряно-компресійних подушок 36
Додаткові функції Автоматичне відключення, захист від перегріву
Потужність 70 Вт
Тип живлення Нижня частина: мережа 220 В Верхня частина: батарея LiIon 2400 mAh
Час до повної зарядки знімного блоку 2 години
Час автономної роботи знімного блоку 1,5 години
Таймер 15 хвилин
Матеріал ABS-пластик, арпатек
Напруга живлення 50/60 Гц
Вага 11 кг
Габарити 37 х 50 х 46 см
Виробник Японія
Гарантія 36 місяців
Написати відгук