Marutaka Marutaka (099) 41-000-45 Замовити зворотній дзвінок
0 0 0 0 грн.

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro

Акція Новинка
Є в наявності
32 200 грн.
29 900 грн.
Оплата Visa MasterCard
Безкоштовна доставка
Гарантія товару
Особливості масажера
Ефективний
Технологічний
Інноваційний
Практичний
Надійний

Marutaka Gold Pro - професійний японський масажер для ніг з інноваційними функціями 2022 року!

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro Грамотний лікувальний масаж ніг передбачає регулярні відвідування професійних салонів або придбання спеціальної техніки. Купівля масажера дозволить не тільки розслаблятися після важкого трудового дня в домашніх умовах, але і стане профілактикою багатьох захворювань і способом їх усунення.

Лінійка масажерів Marutaka користується особливим попитом, а модель Marutaka Gold Pro є найновішою версією, розробленою на базі моделі 2012 року Marutaka RA-01J. В оновленій моделі зібрано ще більшу кількість масажних технік, а також вперше вбудовані унікальні технології, які не зустрічаються більше ні в одному массажері . Професійний масажер Marutaka Gold Pro застосовують в лікувальних кабінетах і санаторіях, а також і в домашніх умовах.

Інноваційні технології

Масажер для ступнів Марутака Голд Про являє собою осередок інноваційних технологій, завдяки яким розробляючи певні зони на стопах вдається благотворно впливати на різні органи і системи людського тіла:

SHAKE-SHAKE

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro Її використання допомагає усунути судомні м'язові скорочення і зняти спазми в області литок. Всього одна процедура здатна прибрати набряклість і зняти втому ніг, поліпшити загальне фізичне і емоційне самопочуття. Технологія заснована на вібраційно-постукуючому впливі роликової системи в області склепіння стопи. Завдяки трьом режимам інтенсивності можна регулювати силу процедури і позитивно впливати не тільки на литкові м'язи, але навіть на стегна і суглоби в колінах. Застосовуючи цю технологію, користувач може вибрати один з трьох видів постукування:

 • Вібраційний. Відтворюється на високій частоті, допомагає усунути напруженість і спазм тканин.
 • Імпульсний. Повільні постукування чергуються з швидкими, розслабляючи м'язи.
 • Переривчастий. Вплив триває певний час, потім зупиняється - і знову відновлюється, допомагаючи заспокоїтися і повністю розслабитися.
Міофасціальний масаж

Якщо протягом дня ви змушені вести малорухливий спосіб життя або, навпаки, віддаєте перевагу регулярним інтенсивним тренуванням, не зайвим буде міофасціальний масаж. Така функція, яка присутня в японському масажері Marutaka Gold Pro, являє собою вплив на сполучну тканину, яка обтягує м'язи і називається фасцією. Унікальна масажна техніка призначена для опрацювання стоп в разі, коли в цій області виникає спазм, затиск або м'язи надмірно напружені.

На фасції стопи припадає тиск, з'являється в результаті запуску роликової системи, в результаті чого вони стають більш гнучкими, відновлюється їх функціональність. Цей масаж позитивно позначається на м'язовій і нервовій системі, і особливо на змазці м'язів і на тканинних рідинах, що сприяє більш швидкій циркуляції крові в стопах.

Процедура забезпечує вивільнення певної частини фасції, в результаті чого поліпшується кровообіг, усувається напруженість м'язів, набряклість тканин і зникає застій крові.

Технологія HEEL CARE - профілактика подошвенного фасциита

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro Основне завдання технології - профілактика фасциіта в зоні підошви. Патологічні зміни виявляються крихітними надривами на верхньому шарі тканин, судин, і супроводжується запальними процесами і болем. Використання технології не тільки усуває негативні симптоми і повертає фасції еластичність, а й посилює циркуляцію лімфи і крові, тим самим збагачуючи тканини підвищеною кількістю кисню і поживних елементів. Забезпечують технологію спеціальні валики, за допомогою яких розминається ахіллове сухожилля.

Плантарний масаж

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro Ця технологія, забезпечена в масажері Marutaka Gold Pro трофічних ефектом, спрямована на розробку рефлекторних ділянок стоп і дозволяє здійснити своєрідний поштовх, що направляє організм до самолікування за рахунок його природних здібностей. Вплив здійснюється на стопу і ахіллове сухожилля, покращуючи функціональність м'язів і стан зв'язок, усуваючи біль і судоми в п'ятах і литкових ділянках, дозволяє підсилити потік крові і лімфи, активізуючи поширення кисню і поживних речовин.

Проведення лімфодренажу

Массажер для ног Marutaka Gold ProЩе одна перевага масажера - здатність до виконання лімфодренажного масажу стопи. Основне завдання такого впливу - зняття набряклості і попередження розвитку варикозу. Крім усунення цих проблем проведення лімфодренажу дозволяє:

 • Прискорити потік крові і лімфи в венах.
 • Якісно вивести токсини і інші шкідливі речовини з організму;
 • Розслабити тканини м'язів, усунувши тим самим хворобливість.

Лімфодренаж проводиться за допомогою компресійних подушок Full Air, в які подається стиснене повітря, викликаючи ефект здавлювання для стоп і прискорюючи циркуляцію крові та лімфи. Сила впливу регулюється в трьох режимах.

Автоматичні програми і масажні процедури

Для зручності користувача при проведенні сеансу масажер дозволяє зробити вибір з встановлених автоматичних програм, спрямованих на:

 • Релаксацію. Завдяки роликовим постукування і компрессионному масажу вдається домогтися повного розслаблення ніг і всього організму.
 • Оновлення. Тонізуючий ефект і підвищена працездатність досягається за рахунок кругового здавлювання стопи повітряними подушками і постукувати опрацюванні ступні і склепіння стопи.
 • Перезарядку. Сукупні дії роликів і повітряних подушок забезпечують натиснення на стопи з верхнього положення, розминання та постукування що усуває хворобливість і напруженість, виводить токсини і покращує стан імунної системи.

Для кожної автоматичної програми передбачено по 3 режими інтенсивності масажу.

Зони масажної дії

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro Масаж стоп спрямований на поліпшення не тільки кінцівок, але і стану всього організму, оскільки процедура покращує потік крові і лімфи. Рефлекторний масаж дозволяє ретельно опрацювати всі ділянки стопи:
Звід стопи. На ньому розташовані точки, пов'язані з функціональністю хребетного стовпа. Натискання на них помітно знижує хворобливість в області спини.
Подушечки пальців. Рефлекторні точки на них пов'язані з органами зору, слуху, нюху і навіть зубами. При їх правильному опрацюванню вдається усунути проблеми з перерахованими зонами.
Ділянки між кістками в плюсно і предплюсно стопи. Метатарзальний масаж покращує стан організму в цілому і веде до повного розслаблення.
Опрацювання підошов проводять по зонах, змінюючи силу впливу. Натискання на п'ятах і пальцях сильніше, оскільки шкірний покрив на цих ділянках більш щільний. По центру ж, де шкіра відрізняється більшою ніжністю, вплив помітно легше.

Marutaka Gold Pro достовірно імітує ряд масажних технік, покращуючи стан ніг:
 • Метатарзальних масаж. Вплив проводиться в зонах голеностопов, Передплесно, плесна, глибоких м'язів, що покращує стан зв'язок і м'язових тканин, що оточують кістки.
 • Рефлекторна розробка стоп. На них знаходяться активні точки, впливаючи на які вдається зняти біль з хребетного стовпа, поліпшити роботу органів зору, дотику і слуху, стабілізувати роботу всього організму і посилити витривалість ніг.
 • Лімфодренаж. Ці сеанси усувають набряклість і усувають варикоз, допомагають вивести шлаки і розслаблюють м'язи.
 • Техніка Шиацу і Гуа-Ша. Вплив проводиться на біологічно активні точки і їх нервові закінчення.
 • Масажні техніки можна комбінувати, посилюючи лікувальну дію.
Особливості масажера Marutaka Gold Pro

Масажер для ніг Marutaka Gold Pro Використання масажера Marutaka Gold Pro рекомендовано людям, що страждають від функціональних порушень, болів в ногах і патологіями на початкових етапах їх розвитку.

Крім різноманітності впливу модель відрізняє ряд особливостей, серед яких:

 • Повне охоплення стопи при використанні компресійних подушок U-подібної форми.
 • Наявність інфрачервоного прогріву, що проникає в тканини на 5-8 см, температура прогріву становить 50°С.
 • Можливість регулювання сили впливу вибором одного з трьох попередньо встановлених режимів.
 • Вбудований таймер, що автоматично визначає час дії для кожної з програм.
 • Наявність звукової і колірної індикації.
Тип масажеру Професійний
Види масажу Full Air Повітряно-компресійний масаж, Вібраційний, Роликовий масаж, Розминаючий масаж, Шиацу, Гуаша, Акупунктурний масаж, Перкусійний масаж
Техніки масажу Шиацу, Гуаша, рефлекторний, акупунктурний, плантарний, міофасціальний, перкусійний, метатарзальний, лімфодренажний, Shake-Shake, Heel Care
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, голеностоп, ахілове сухожилля
Кількість автоматичних програм 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Кількість режимів інтенсивності вібрації 3
Фіксація п'яти Є
Інфрачервоне прогрівання максимальна температура нагріву 50° C
Кількість повітряно-компресійних подушок 30
Максимальна швидкість обертання 48 об/хв
Потужність 65 Вт
Тип живлення 220 В
Таймер Є, 15 хв
Функція автовідключення Є
Захист від перегріву Є
Матеріал корпусу Пластик, колір золотистий
Габарити 41х31х44.5 см
Вага без упаковки 7,3 кг
Країна виробництва Японія
Гарантійний термін 36 місяців
Написати відгук