Marutaka Marutaka (099) 41-000-45 Замовити зворотній дзвінок
0 0 0 0 грн.

Масажер для ніг Marutaka Ashi

Новинка
Є в наявності
13 850 грн.
Оплата Visa MasterCard
Безкоштовна доставка
Гарантія товару
Особливості масажера
Ефективний
Технологічний
Інноваційний
Практичний
Надійний

І інтенсивне фізичне і психоемоційне навантаження, і недостатньо рухливий спосіб життя можуть негативно вплинути на стан ніг. Погіршення здоров'я проявляється у неприємній симптоматиці – больових відчуттях, набряках, порушеній функціональності опорно-рухової системи. Регулярні сеанси масажу допомагають позбавитися цих і подібних проявів, а щоб отримати професійний догляд в домашніх умовах, можна придбати японський масажер Marutaka Ashi.

Який результат дає регулярне використання масажера Marutaka Ashi

Враховуючи, що Marutaka Ashi діє на професійному рівні, достовірно відтворюючи рухи досвідчених мануальних терапевтів, регулярні процедури забезпечують терапевтичний ефект та дозволяють:

 • Забрати біль, що виникає в ногах та інших ділянках тіла.
 • Зменшити больові відчуття, що виникають на фоні діабетичної невропатії або підошовного фасціїту.
 • Досягти повної розслабленості напружених м'язів.
 • Прискорити лімфообіг та кровообіг, завдяки чому швидко знімається набряклість ніг, виводяться надлишки рідини та попереджаються застої.
 • Усунути порушення сну завдяки зниженню рівня фізичного виснаження через рефлекс нерва стопи.
 • Поліпшити стан всього організму.

Масажер для ніг Marutaka Ashi можна вважати універсальним приладом, оскільки використовувати його без жодних труднощів можна не тільки вдома, але і в робочому офісі. Він сконструйований таким чином, що при проведенні сеансів впливає на необхідні для поліпшення здоров'я біологічно активні точки, розташовані на стопі. Така особливість дозволяє підлаштовувати роботу Marutaka Ashi під будь-який розмір та анатомічні особливості стопи, професійно проводячи всі процедури.

Масажер виконує всі можливі завдання, які можна встановити перед професіоналом. Він проробляє кожен міліметр стопи від кінчиків пальців до кісточки, відтворюючи ряд популярних та ефективних технік:

 • Японський масаж Шиацу.
 • Китайський масаж Гуаша.
 • Ролінг масаж.
 • Розминання.
 • Повітряна компресійна дія та лімфодренаж.
 • Метатарзальний масаж.
 • Тепловий вплив.

Висока терапевтична ефективність масажера пояснюється тим, що кожна акупунктурна точка, на які спрямована основна дія, пов'язана через нервові волокна з певними системами та органами.

Рефлексологічний вплив стимулює зони, призначені для акупунктури, така процедура в якості комплексного заходу дозволяє прибрати дисбаланс організму. Грамотні процедури дозволяють розслабити напружені м'язи, особливо в ногах, які проробляються в першу чергу, а також в районі попереку. Регулярні сеанси допоможуть усунути головний біль, проблеми зі сном та негативні наслідки стресових станів.

Які системи та види впливу використовуються в масажері Marutaka Ashi

Основний вплив при проведенні масажних сеансів справляє роликова система Marutaka, чия функціональність значно вища, ніж у аналогічних моделей. Особливість роликової системи полягає у великій кількості масажних голівок, встановлених на різних рівнях таким чином, щоб зачіпати всі потрібні акупресурні точки. Завдання роликових елементів полягає у відтворенні певних видів масажу:

 • Технік Шиацу та Гуаша.
 • Акупунктурний масаж.
 • Розминаючий масаж у 3D.
 • Ролінг масаж.
 • Плантарний масаж.

При необхідності для кращого результату види масажу можна поєднувати. Комбінування видів та технік дає відмінний результат при опрацюванні склепіння стопи та гомілкостопа, оскільки стимулює м'язи ніг, знімає біль у п’ятках та кісточках, прибирає почуття скутості.

Паралельно з роликовою системою можуть використовуватись повітряні подушки, які відповідають за відтворення плантарного масажу. Він діє глибше та інтенсивніше за рахунок подвійних повітряно-компресійних елементів, які охоплюють гомілковостоп і розташовуються під підйомами ніг. Завдяки такій конструкції досягається правильне положення стоп залежно від вибраного виду масажу та апаратна дія максимально точно імітує роботу спеціаліста.

При сукупній роботі роликової та повітряно-компресійної системи надається позитивний вплив на стопу, ахіллове сухожилля, зв'язки стають більш гнучкими, відновлюється функціональність м'язової тканини. При цьому купіруються запальні процеси, зникають больові відчуття, прискорюється циркуляція крові, лімфи, відповідно кисень та важливі мікроелементи швидше надходять у клітини та тканини.

Технологія Heel Care

Якщо визначати, яка патологія ніг турбує найчастіше, насамперед можна згадати підошовний фасціїт. Причиною його розвитку стають запальні процеси, що протікають у зв'язках внаслідок їхнього розтягнення або внаслідок накопичення солей у підошві стопи. При фасціїті одним із симптомів стає біль, що виникає в п'яті при ходьбі, також турбують тріщини на шкірі та дуже дрібні розриви фасції. Розвиток захворювання може бути попереджено та зупинено при застосуванні як комплексний профілактичний захід технології Heel Care.

Функція призначена для опрацювання ахіллового сухожилля та апоневрозу підошви з метою їх зміцнення та підвищення гнучкості зв'язок. При використанні Heel Care зникає біль, який виникає в п'яті та супроводжує рухи, прискорюється лімфообіг та кровообіг, клітини активно насичуються киснем, важливими мікроелементами.

Пресотерапія RecoveryAir Light

Пресотерапія проводиться за допомогою дворівневих повітряних подушок, які відрізняє тиха робота та достовірна імітація рухів та натискань рук масажиста. При наповненні подушок стисненим повітрям та поперемінному їх спустошенні створюється делікатний тиск на стопу, під впливом якого:

 • Прискорюється потік крові.
 • Покращується циркуляція лімфи.
 • Токсини та надлишки рідин швидше виводяться з організму.

Система RecoveryAir Light використовується для відтворення лімфодренажу, метатарзального та компресійного масажу. Ефективність процедур підвищується завдяки працюючій паралельно роликовій системі. Додатково використовується система FullAir, яку можна запустити окремо. Її завдання – запускати по черзі компресійну дію, що найбільше підходить до обраної програми та встановленої інтенсивністю.

Як налаштовувати масажер

Користувач може коригувати роботу Marutaka Ashi відповідно до власних бажань. Доступний вибір режимів для кожної програми, встановлення інтенсивності впливу для них та функції FullAir. Користувач може змінювати режими інфрачервоного прогріву.

Окремо варто розглянути теплову терапію Warm Air, яка дозволяє наростити ефективність терапевтичних процедур та допомагає:

 • Прискорити кровообіг.
 • Усунути набряклість ніг.
 • Зняти біль із м'язових тканин.
 • Прибрати холод пальців ніг та усунути почуття оніміння.

Масажер радує око стильним дизайном, доглядати за ним дуже просто, оскільки корпус обтягнутий матеріалами, що легко миються, і обладнаний чохлами, що знімаються. Простоти управління вдалося досягти розміщенням панелі у доступній зоні.

Види масажу Шиацу, Гуаша, 3D розминаючий, рефлекторний, Ролінг, FullAir повітряно-компресійний, лімфодренажний масаж
Зони масажу Пальці, звід, п'ята, підйом, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля
Кількість автоматичних програм 5 (3 комбінованих + 2 повітряно-компресійні)
Прогрівання Інфрачервоне, 3 режими нагрівання
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Панель управління Сенсорна
Пульт дистанційного керування Є в комплекті
Живлення AC 110-240 В
Частота 50-60 Гц
Потужність 36 Вт
Таймер 15 хвилин
Вага 6 кг
Габарити 39 * 45 * 26 см
Виробник Японія
Гарантія 24 місяці
Написати відгук