Marutaka Marutaka (099) 41-000-45 Замовити зворотній дзвінок
0 0 0 0 грн.

Масажер для ніг Marutaka Mediness

Новинка
Є в наявності
23 550 грн.
Оплата Visa MasterCard
Безкоштовна доставка
Гарантія товару
Особливості масажера
Ефективний
Технологічний
Інноваційний
Практичний
Надійний

Масаж ніг має бути професійним і максимально ефективним, враховуючи навантаження, яке припадає щодня на цю частину тіла. При цьому сеанси повинні бути регулярними, що дозволить збільшити їхню терапевтичну цінність. Масажер для стоп і гомілок Marutaka Mediness є чудовою альтернативою відвідувань мануальних терапевтів, з ним поліпшення стану ніг і здоров'я всього організму стало можливим і в домашніх умовах, і навіть на робочому місці. Конструкція моделі дозволяє пропрацювати не тільки всю поверхню стоп від пальців до п'яти, але й кісточки і гомілки до колін. Користувачеві надається можливість використовувати автоматичні масажні програми, популярні техніки та різні види масажу, за бажанням комбінуючи вплив і підбираючи режими.

Чим корисне використання масажера Marutaka Mediness

Навіть перші сеанси мають оздоровчий ефект, але для закріплення результатів потрібне регулярне проведення процедур. Достатньо щоденного 15-хвилинного впливу, щоб отримати наступні результати:

 • Прибрати біль та відчуття дискомфорту, підвищити рухливість та подарувати ногам легкість.
 • Прискорити кровообіг та лімфообіг, що особливо цінно при малорухливому способі життя, який часто супроводжують застійні явища.
 • Одночасне застосування тепла дозволяє посилити терапевтичний ефект, підготувати м'язи до інтенсивної дії, забезпечити їхню розслабленість.
 • Поліпшення загального здоров'я за допомогою акупунктурного масажу. Така дія на стопи знімає оніміння і почуття скутості, розслаблює м'язи, покращує роботу всіх систем та органів.
Автоматичні програми

Японський масажер Marutaka Mediness здатний відтворювати три попередньо встановлені програми, які розрізняються між собою використовуваними системами і впливом. Кожна програма є сукупністю розминань, постукувань, пресотерапії, витягувань, прогрівання в різних варіаціях:

 • Акупунктура. В рамках програми задіяні техніки Гуаша та Шиацу, повітряно-компресійний та перкусійний масаж. Головна мета програми – повернути ногам чутливість, усунути відчуття оніміння та дискомфорту. Це хороший профілактичний захід при вальгусній деформації, плоскостопості, необхідності покращити стан здоров'я загалом.
 • Рефлексотерапія. На точки стопи впливають за допомогою вібраційних хвиль, тиску, що утворюється повітряними подушками. Результатом стає прискорення обміну речовин та циркуляції крові, повна розслабленість, покращення функціональності всього тіла.
 • Лімфодренаж. Проводиться за допомогою компресійної, роликової та вібраційної системи, основне завдання – прискорення кровообігу та лімфообігу, покращення рухливості суглобів, виведення токсинів, надлишків рідини, усунення набряклості та застійних явищ, болю, почуття тяжкості.
Системи та можливості

Для ефективної роботи комбінований масажер Marutaka Mediness використовує основну роликову, повітряно-компресійну, вібраційну, а також низку додаткових систем, покликаних підвищити комфорт користувача:

 • Сканування стопи Foot Scan. У масажері вирішено проблему, з якою може зіткнутися користувач із нестандартним розміром ноги. Перед запуском роликової системи виконується сканування стопи та наступне налаштування, завдяки чому під час сеансу опрацьовується кожен міліметр поверхні.
 • Система пресотерапії RecoveryAir. З її допомогою встановлюється сила тиску, що утворюється двокамерними подушками, розташованими в області стоп та литок, при надходженні в них стисненого повітря. Інтенсивність стиснення залежить від вибору виду масажу, чи то лімфодренаж, повітряно-компресійний чи метатарзальний вплив. Система RecoveryAir здатна функціонувати в трьох режимах, збільшуючи тиск від м'якого рівня до сильного, причому підключення до неї додаткових програм не є обов'язковим. Запуск системи здійснюється натисканням кнопки на панелі, при цьому спрацьовує індивідуальний режим Full Air, спрямований на покращення лімфообігу.
 • Технологія Shake-Shake Calf. Основна дія спрямована на м'язові тканини в області литок і складається з струшування і постукувань, що проводяться поперемінно. Такий масаж забезпечує посилений кровообіг у гомілках, кісточках, допомагає в короткі терміни позбутися втоми.
 • Технологія теплого повітря Warm Air. Завдяки цій функції вдається провести профілактичні заходи проти простудних захворювань, швидко зняти біль та напругу з м'язів, полегшити перебіг невропатій та підошовного фасціїту, посилити кровообіг та зупинити запальні процеси. Джерелом тепла виступає вуглецеве волокно, потужності якого достатньо, щоб розпочати прогрівання вже через 1 хвилину після включення функції. Заданий температурний режим масажер починає підтримувати максимум через 4 хвилини. Користувачеві доступне відключення нагрівання вручну.

Під час сеансу можна коригувати налаштування масажера «під себе» – вибирати автоматичні програми, види масажу та техніки, комбінувати режими та коригувати силу впливу.

Які види масажу застосовують у масажері Марутака Mediness

Використання інноваційних технологій під час виготовлення конструкції допомогло збільшити функціональність моделі. Користувачеві доступні різні види та техніки масажу, які запускаються однією кнопкою. Залишається визначити, яку проблему необхідно усунути насамперед і зробити вибір:

 • Акупунктурний масаж. Один з найпопулярніших видів впливу, при якому опрацьовується не сама проблемна ділянка, а пов'язана з ним через нервові волокна біологічно активна точка. На тілі людини таких особливих зон досить багато, на одних стопах розташовано понад 70000 пікселів, впливаючи на які, можна покращити функціональність всього організму.
 • Шиацу. Ця японська техніка – різновид акупунктурного масажу. Відтворюється роликовими елементами, які імітують короткі глибокі натискання на потрібні точки для покращення кровообігу, усунення больових відчуттів та судом, прискорення обміну речовин, зміцнення імунної системи.
 • Плантарний масаж. Ще один спосіб опрацювання біологічно активних точок з метою запуску здатності організму до самозцілення за рахунок власних резервів. Крім стопи при плантарному масажі опрацьовується ахіллове сухожилля і область литок, завдяки чому зростає гнучкість зв'язкового апарату, усуваються больові відчуття та судоми.
 • Рефлексологія. На стопах проробляються біологічно активні ділянки з метою відновлення та покращення функціональності пов'язаних з ними органів та систем, зміцнення імунної системи. Така дія особливо показана при пошкодженнях кісточки, наявності дифузного артриту та підошовного фасціїту, у разі стресових станів та постійних фізичних навантажень.
 • Гуаша. Техніка з'явилася в Китаї, спочатку вона була масажем, який проводили скребком спеціальної форми. У сучасних масажерах його з успіхом замінюють ролики, здатні опрацьовувати як шкірні шари, так і м'язи, одночасно прискорюючи обмінні процеси, лімфообіг та кровообіг, усуваючи напруженість.
 • Ролінг масаж. Служить для інтенсивного опрацювання нервових волокон, тканин та м'язів, розташованих у різних шарах. Очікуваний результат – покращення циркуляції крові, розсмоктування патологічних відкладень, усунення набряків за рахунок попередження та усунення застійних явищ. Підвищується м'язова гнучкість, клітини активніше забезпечуються киснем та корисними мікроелементами, прискорюються відновлювальні процеси.
 • Пресотерапія та лімфодренаж. Ці два види масажу виконуються компресійною системою, подушки якої закачують/відкачують стиснене повітря. Вони починають м'яко тиснути на поверхню ноги, стимулюючи циркуляцію крові та лімфи, зміцнюючи імунну систему, оздоровлюючи весь організм, насичуючи клітини киснем та швидше розщеплюючи жирові відкладення. При лімфодренажі насамперед проробляються ноги з метою усунення застоїв та набряків, болю.
 • Міофасціальний масаж. Призначений для опрацювання фасцій – сполучної тканини навколо м'язів, що підвищує їхню гнучкість. Така дія відновлює функціональність м'язових тканин і допомагає їм повністю розслабитися.
 • Метатарзальний масаж. При його проведенні особлива увага приділяється плюсне, передплюсне, гомілкостопу та глибоким м'язам, покращується стан підошовного апоневрозу – групи м'язів, що відповідає за формування склепіння стопи, його згинання/розгинання, рухові функції.
Тип масажеру Професійний
Область застосування масажера Ступні, пальці ніг, гомілковостопний суглоб, ахіллове сухожилля, литковы м'язи
Види масажу Шиацу, Гуаша, Акупунктурний, Плантарный, Ролінг, Рефлексологічний, Міофасціальний, Пресотерапевтичний, Лімфодренажний, Метатарзальний
Кількість комбінованих програм 15
Кількість автоматичних програм 3
Кількість режимів інтенсивності масажу 3
Фіксація п'яти Є
Інфрачервоне прогрівання Є, інфрачервоне нагрівання вуглецевого волокна до 50°С
Максимальна швидкість обертання 42 об/хв
Кількість повітряно-компресійних подушок 36
Потужність 60 Вт
Тип живлення Мережа 220 В
Матеріал корпусу ABS-пластик, арпатек
Таймер 20 хвилин
Вага 10 кг
Габарити 49,5 х 49,5 х 55,5 см
Гарантійний термін 24 місяці
Виробник Японія
Написати відгук